1 Naposledy upravil: vašo (2010-10-19 15:06:50)

Téma: neoprény

mám neop.oblek seac sub-sea ligth (short) krátky rukáv aj nohavica 2,5mm celkom nový
plával som v nom cca do 10x - vymenil by som ho za podobný celkom nový ale dlhý rukáv aj
nohavica bez kapucne kôli plávaniu v hodne chladných vodách - spravte ponuku
mokrý neoprén

2

Re: neoprény

nedovedu si prestavit jak to vypada, to je na triatlon?

3 Naposledy upravil: vašo (2010-10-30 11:41:25)

velkosť XL na postavu 180-183 štíhlu je na plávanie a rekreačné potápanie môže sa
použiť aj na triatlon - letný oblek zloženie 90%neopren 10%nylon LINING
for watersport aktives suchas snorkeling,free diving,watersky,surfing,ETC- protection against cold conditions - odpis zo štítku na obleku

4

ja mám spíše takovou zkušenost, že v oblecích na water sports jde plavat opravdu mizerně.

5

neviem posúdiť v čom sa dá lepšie plávať a v čom horšie, neni som závodný plavec
ale plávanie ma baví od mala a mal a mám ho ako doplnkový a rekreačný šport a posilovanie vo vode (miesto posilovne- v zaprdených a suchým vzduchom presiaknutých posilovniach ma to nebaví) neoprén som si kúpil pred rokom aby som
mohol plávať aj v studených vodách, nemal som o neoprénoch ani šajnu bol som v obchode (bohužial už je zrušený) a na moje požiadavky mi "starý" potapač vybral tento
v rámci ceny a použitia, mne sa v nom pláva dobre, dokúpil som kuklu , zatial iný
neoprén som nevyskúšal , no v hodne studených vodách,by sa hodil celý, lebo tento je short - tak mi poradte aké značky a typy sú najlepšie na plávanie a aby sa pohodlne
plávalo aj vo vode cca 5 - 10 stupnov môžte uviesť aj cenu možno sa dohodneme

6

Jakékoliv neoprény určené pro plaveckou část triatlonu cena nového cca od 4000,-. Doporučte mi nejlepší neznamená nic. Maximálně jde napsat doporučte mi co vyhovuje vám. Slovo NEJlepší neznamená NIC. NIC není nejlepší pro každého.