1

Téma: Trenink na triatlon

Dobry den mám dotaz ohledne treninku na triatlon.Po prvnich trech mesicich trenovani jsem poznal ze z casovych a rodinych duvodu nenatrenuji za MĚSÍC vic jak beh maximalne 100km kolo maximalne 400km a plavani maximalne 15km .Kdyz je nahodou neceho vic tak je to na ukor tech druhych disciplin :-/.Tak by me zajimalo jestli z takovima hodnotama se da vubec uvazovat o nejakem triatlonu . Vycházito cca 30 hodin mesicne do jara bych se rad dostal aspon na 40 ale nyvim jak . Uz tet mam vetsinu treninku but to rano pred praci cca od 6 do 7 a nebo vecer  :-/ od pul devate. Jen by me zajimalo jestli se mam zucastnovat nejakejch zavodu treba 1/2 iron a tak .Kdyz tak nejake rady a postrehy na trenink kdyz je malo casu .Rady zkusenejsich :-) .Diky moc za jake koliv rady :-)

2

Re: Trenink na triatlon

Dobrý den, můžete být v klidu, někteří členové Etriatlon Teamu nenatrénují ani tolik a nějakého Ironmana a několik 1/2 odjedou. Kratší závody nepočítaně.

Nesnažte se za každou cenu trénovat neustále všechny disciplíny, pokud máte velice omezený čas.

Plavání je dobré udržovat pravidelně (pokud nejste závodní plavec, kterému stačí 14 dní před závody párkrát vlést do vody)

Jak se zkazí počasí zrušte kolo "" a věnujte se běhu a obecné a speciální kondici třeba v posilovně .... Jak bude jaro a léto upřednostněte kolo a plavání můžete přesunout jen do udržovací roviny. Běhat je dobré pořád, méně či více.

Je to obecné, záleží jaké jsou vaše ambice.

3

Re: Trenink na triatlon

Dekuji za odpovet .Jsem spis rekrutovany z Mtb tak ze sem zvykli jezdit celou zimu :-).Ale urcite si necham poradit .Diky moc a na jare se uvidi jake budou vysledky :-) tos at to plave jede beha :-D