1

Téma: Challenge Roth 2008

Tak se pochlubte, jak jste na tom ?

Born to Ironman, forced to work...

2

Re: Challenge Roth 2008

nemám kolo tak jsem dal bežecký týden pokud dam dnes 20 tak dokončím týden s 83 km (minulý týden 0 plavani, 0 kolo, 16 běh) nebyl čas

3

Čau Tome, tento týden mě skolila lehká viróza, tělo se tréninku brání, v Rothu to bude bolet:-). Hlavně kolo je tragické, mám naježděno 1000 km. Spokojený jsem jedině s plaváním, bohužel je to první disciplína, tak mě to trochu děsí. Všem přeji úspěšné poslední tréninkové km. R.

4

Valdo nějak makáš s tim během. Já měl dojem, že jsem do toho bušil jak vzteklej a mám 43 běh, 102 kolo a 4,5 km plavání...

5

Kolo se mi letos opět nedaří jezdit, ale mám už něco přes 1000, to přece na zanedbatelnou 180 musí stačit smile Předpokládám, že do Rothu přijedu příjemně odpočinutý smile Už se těším, jak mi vy všichni, co tvrdíte, že nemáte natrénováno, utečete...

6

Ahoj 1000 musí stačit ledažeby jsi se chystal na McCormacka? :-)

7

Macca bude letos unavenější po Frankfurtu, tak si na něj věřim. Škoda,že nestartuju ve stejný vlně...

to neva, tak unavenýho ho sjedeš a v běhu to ňák udržíš ne? :-))

9

Zkusim zaútočit nějakym trhákem tak na 38 km běhu...

10

Ahoj,jedu také Roth,ale krachnul mi odvoz.Nemáte někdo místečko pro jednoho+kolo? -na vytížení auta :)Nebo na spolujízdu s podílem na PHM?...Když vás jede tolik...  smile)

11

Jam mýslím, že by neměl byt snad problém zavolej 777891754 Petr Valeš, tam určitě zpátky nevím ale cestu zpet bych neřešil smile

12

Ahoj, já pojedu z Brna sám, rád někoho naložím i v Praze nebo jinde, ať cesta lépe ubíhá. Kdyby měl někdo zájem, tak nejlépe přes email...

13

Ahoj,tak to já bych měl zájem,jen nemohu najít kontakt na tvůj email..

14

Stačí kliknout na slůvko e-mail pod jménem, jinak vl001()volny.cz .

15

Ahoj, bude někdo z Vás také stanovat před závodem v prostoru startu (vyhražená louka)?

16

zůstavám na další rok sportovním turistou 11:26, co se dá dělat. Cil na 2009 zustava 10:28 smile