26

Re: Slovakman 2008

Není potřeba 20 rozhodčích. Ale jeden, který prostě jednoho hákaře z čela zastaví. Oni si to pak ostatní rozmyslí. To docela funguje, leč v ČR/SR se poněkud neděje. Pískání píšťalkou je vcelku k ničemu...

Btw - co navrhujete udělat s uplavanou bójkou, než ji vrátit zpět?

27

Re: Slovakman 2008

Obeplavat uplavanou bojí nebo si to zkrátit?

Re: Slovakman 2008

obeplavat bójku zprava, tak to říkají pravidla. Utržení bóje je vyšší moc, s níž pravidla počítat nemohou a navíc v případě Slovakmana ujížděl vstříc závodníkům, takže i po jejím obeplavání měli trasu malinko kratší.
Jinak souhlasím s Vláďou. Stačí pár potrestání, klíďo píďo třeba 3, aby si závodníci uvědomili, že jde fakt do tuhého. A nepřipustit diskusi. Za kecání diskvalifikace a hotovo.

29

Re: Slovakman 2008

Souhlas nejhorší jsou věční diskuteří keří mají na vše hromadu argumentu a proti argumentu

30 Naposledy upravil: Augur (2008-08-17 17:23:19)

Re: Slovakman 2008

***Fotky SLOVAKMAN 2008***
Kedze sa mi stale nedari nechat odkaz na oficialnej stranke Slovakmanu, rad by som nechal aspon tu odkaz ohladne fotiek zo Slovakmanu 2008.. Film som naozaj zabudol dat do fotaku, ale nastastie to moje cudo foti na pamätovu kartu smile Fotky su hotove a uz sa caka, kym sa hodia na oficialnu stranku.. Kto by ich chcel vidiet v predstihu, ma moznost na mojej stranke http://www.augur.yw.sk/Slovakman_2008.html
Koniec hlasenia smile

31

Re: Slovakman 2008

to augur: nejde to otevrit. Hlasi ze stranka neexistuje.

32

Re: Slovakman 2008

Ospravedlnujem sa..  zo zvyku som za adresou napisal 2 bodky.. Uz som opravil aj povodnu spravu.

33

Re: Slovakman 2008

Tak co se chystá letos? Závodnická anarchie na druhou? A další ostuda nebo se můžeme těšit na seriózní závod?

34

Re: Slovakman 2008

Slovakman bol vždy seriózny závod a pokiaľ je to pre teba anarchia tak tam proste nechoď. Keď tam náhodou prídeš a budeš aspoň trošku objektívny, už nikdy nenapíšeš takýto nezmysel.

35

Re: Slovakman 2008

ja myslím, objektivně, že tam loni bylo pár sporných míst, které vyvolali minimálně už asi nikdy, co do množství příspěvků, nepřekonatelný rekord na diskuzích.. Stejně tak je na etriatlonu z teto kauzy rekord co do počtu shlednutých stránek za den.

36

Re: Slovakman 2008

Na Slovakmanovi nebolo žiadne sporné miesto. Našiel ho iba jeden, ktorý sa nevedel zmieriť s tým že mu to v ten deň nešlo a potom tí, čo tam neboli smile.

37

Re: Slovakman 2008

Asi jsi byl na jinem zavodě? Je mi to jedno.

38

Re: Slovakman 2008

A jéje, že by se opět rozvířila voda ohledně Slovakmana? Věřím, že Slovakman je stejně krásný závod, třeba jako Železňák a nebo další jiné. Nicméně na každém závodě se může něco stát. Pokud vím loni na Slovakmanovi uplavala bojka a předloni na Železňákovi to samé a nikdo to tu tak nepitval. Takže nechme víření vod svým pažím. smile
Rekordy jsou fajn, jen to postrádá nějak smysl u smazaného článku. big_smile

39

Re: Slovakman 2008

Pepo minimalne ta bojka byla divna, to musis uznat.