1

Téma: bolest spodní částy

Ahoj , občas se mi stane , že mě bolí zadek a přechází to až do spodní strany stehen a trvá asi tak 50km než to přestane . Nic ppříjemného to není , nevíte čím to může být?Jestli je to posedem nebo jen zátěží?

2

Re: bolest spodní částy

Ahoj,takk dneska se mi podlší době opět uzvala kostrč , fakt nesnesitelná bolest...šel jsem k doktorovy abych věděl jestli to není spíš zdravotní problé a prý není!!nevíte někdo z čeho by to mohlo být

3

A nejsi trochu přetrénovanej ? Možná by stačilo trochu ubrat (vcházím z naší diskuze v jiném vlákně)

Born to Ironman, forced to work...

hm, bez legrace, nejsou to spíše než kostrč hemoroidy? Ty můžou bolet jako sv..ě. Vlastní zkušenost.

5

Tak jsemm byl u doktor , kterého mi doporučil kamarád cyklista!!!Dozvěděl jsem se že mam přinést sedlo a že si mě prohlídne na kole!!!!!tak ještě napíšu jak a co je špatně aby jste byly chytřejší

6

tak , bolesti ustoupily a to jen díky tomu že jsem měl šapně nastavené sedlo!!!!stačilo svednout o cva cm a posunout směrem dozadu a bylo smile tak a to je asi tak vše

7

Tak to bych čekal ten posun sedla spíš obráceně - dolu a dopředu :-|

8

prej bylo moc nízko , takhle mi to řekl doktor ..zatím je to v pohodě a zadek nebolí......ani spodní část stehen tongue

9

Tak jo. OK.