1

Téma: plavecke bryle

uvazuiji o tom ze zacnu se zavodnim plavanim ale ma to hacek jelikoz mam ocni vadu(3 dioptrie).Pri plavani bych nosil cocky ale potreboval bych nejake plavecke bryle do kterych netece,nevite o nejakych?dekuji za rady

2

Re: plavecke bryle

plaveclé firmy dělají tolik modelů brýlí aby si mohl vybrat téměř kazdý. Kupujte tam kde vam nechají odzkoušet vetší mnozství. Co rozhodně nedelejte je kupovat brýle na doporučení někoho z internetu. Co sedí jednomu a je spokojet nemusí sedět dalšímu.

3

radim se zeptat nějakého trenéra , mám za to že se dělají i dioptrický brejle do vody!!!!

4

Dioptrické se delaji, my prodavame cca za 490Kč delaji se po pulkách na každé oko daváme dioptie dle výběru.

5

Já plavu i závodím v kontaktních čočkách a není s tím žadný problém. Musíš si vybrat brejle do kterých ti neteče. Mně osobně teče skoro do každých a taky jsem nakonec našel ty správný. V případě dioptrickejch skel jseš dost omezenej ve výběru a taky cena je vyšší. (když se začnou mlžit tak je pak vyhodíš)

Born to Ironman, forced to work...

čočky do brýlek jsou naprosto v pohodě. Nevadí, ani když do brýlí teče. Už jsem i jednou odplaval závod cca 1km bez brýlek, jenom s čočkama, když mi nějaký dobrák brejle skopl a já je už nenašel. Celou dobu jsem se bál, že čočky uplavou a nic, nějak vydžely:-)
Cena za ty dioptrické brýlky ale také není nijak hrozná. BTW mám 4,5D na obě oči a když na to příjde, plavu klidně bez čoček i diop. brýlek. Aspoň zbytečně nečučím po ženských:-)

7

po novém roce budeme mít nový typ dioptrických plaveckých brýlí (po pul dioptriích -) www.sport3.cz