26

Re: Na jekém miláčkovi jezdíte??

Jecminek.Maselnik napsal:

jenže všichni nejsou takoví manekýni jako Ty:-)))

Ty aby jsi si nepřisadil...

Born to Ironman, forced to work...

27

UŽ JSTE NĚKDO ČETL NoVÉ  číslo časopisu velo,,,,,

28

Nemyslíš náhodou 53x11? Tam je o aero posedu článek.

29

nene , to velo je celý o technice smile je to z výstavy..jmeno je VELO technika 2009 a docela mě tam uchvátilo kolo PEARL Grace SL , nejvíc se mi na něm líbí hlavovka smile :lol

30

http://www.cycle-basar.de/images/produc … 2772_0.jpg  jop - tady je odkaz na obrázek

31

Trošku futuristický Giant. http://www.progress.bikeusa.cz/index.php?itemid=213
Ale ta úspora 1 sekunda na kilometru, to máme na IM celých 180 sekund čili 3 minuty!!! big_smile

32

to šewy: jo tak popravdě mě nejvíc zaujalo řešení hlavy !!!! to je fakt mazec , potom uchycení přední brzdy a ten design je takovej celkem fajne!!jinak kolo bych si asipop pravdě nepořídil , jsou lepší a lehčí a levnější smile

33

taaaaak něco málo na mém blogu http://zeleznymuz.blogspot.com/ -omlouvám se za hrubky , nejsem češtinář ale sportovec :-) smile

34

michal.voracek napsal:

Zajimalo by me, jakou roli hraje kvalita kola ve vysledku cyklisticke casti napr. u HIM nebo IM?
Napr. obycejna zavodka za dvacku bez hrazdy vs. karbonovej special se ZIPPama a dalsima vychytavkama.
Dalo by se to odhadnout?

Jinak receno na kolik korun me vyjde jedna minusova minuta :-)

To jsem rad, ze tato otazka nenapadla jen me
http://www.triatlet.cz/stranka.php?pare … ek_id=2822

35

Ahoj ahoj ahoj!
Po testech jsem si pořídil LOOK 596... Je to fakt pěkné svezení. První ostrý test přijde v Malaysii v únoru. :-)
Pepino

36

Pepino, dej nějaký podrobnosti, za kolik si to koupil, kde, proč a na co... smile Doufám, že se s tím ukážeš i na domacích podnicích, aby bylo nad čím slintat. Kdyby bylo foto, tak šup sem s ním nebo někam.

37

Nechal jsem to osadit novou Dura Ace 2009, nechal jsem tam dát to orig šlapání LOOK a celkem to vyšlo asi na 170 tis. Kupoval jsem to v Německu, jelikož tady to bylo k dodání až v dubnu... A doma s ním samozřejmě jezdit budu.. :-) Na jaký mail mám ty fotky poslat? :-)

38

Pokud to nafotiš s komentářem treba radi to dame na etriatlon. Představení kola, takový stroj by si zasloužil o podelení se s komunitou smile

39 Naposledy upravil: Šewy (2009-01-15 16:53:00)

Díky za fotky Pepo, je to nádherný stroj. A jak píše Valda, s takovým nástrojem by jsi se měl podělit s komunitou. smile

40

Ahoj Kluci. Mám exkluzivní smlouvu s konkurenčním serverem, kde je již pár fotek umístěno.... :-)))

41

smile

42

Ahoj. Začínám s triatlonem a potřeboval bych poradit jaké kolo si mám koupit. Vyplatí se investovat do triatlonového speciálu nebo koupit klasickou silničku a namontovat na ní triatlonová řidítka? Je v tom doopravdy velký rozdíl? Jezdím MTB závody a v rámci tréninku si půjčuji silničku od kamaráda, je to nepraktické, tak si chci pořídit vlastní silniční ( triatlonové) kolo cca do 35000kč. Děkuji za rady.

43

Cauves,

podle me, triatlonovej special ma smysl jen na stredni a dlouhej triatlon, kde se nejezdi v haku.
Na kratky triatlony, kde se jezdi v haku to je zbytecny, nehlede na to, ze podle pravidel pripadna hrazda (ktera se hodi pokud ti ujel balik a tahnes to sam) nesmi presahovat riditka, coz uz TT specialu presahuje.
Nevim, jakemu TT se chces venovat, ale u dlouhych TT je plavani a beh dlouhy :-) a nevim, jestli je to uplne pravy pro tebe, pokud si zacatecnik.
Kazdopadne mi prijde 35KKc na special malo.
By tebou, tak bych si koupil peknou silnicku (za 35KKc by mohla byt uz slusna) a pripadne dokoupil hrazdu.
Takhle to vidim ja, trebas ostatni zkusenejsi to vidi jinak.

44

To Michal V. : Děkuji moc za radu. Mám podobný názor a co jsem se zatím koukal na TT kola nebo rámy, tak bych asi nesehnal do 35000Kč.
Chci se ještě zeptat jestli nemáš nějaký tip na značku kol. Díky O.

45

Uff, to je fakt tezka otazka. Tech top znacek je neco mezi 10 a 20 a kazdy ma svou oblibenou.
Nez podle znacky bych sel na to podle materialu, z ktereho je ram a vidlice (alespon tu vidlici by to chtelo karbonovou).
No a pak samozrjme cim je to kolo osazene.  Kouknul bych po bazarech, tam se da obcas koupit dobry kolo temer nejety za slusnou cenu.

46

Ahoj, taky se přikláním, k názoru koupit silnicku s popř několika doplňky pro triatlon - jak na krátký nebo treba i na dlouhý. Casovkářský speciál jako jediné kolo urcite neužiješ a s cenou se take těško vejddeš do 35 t.
Dneska nekarbonovou vildici snad už zadné kola nemají. Investice do vseho co se točí není k zahození.

47

Ahoj a děkuji za obě rady:-).