1

Téma: Doksyman 1/2 ironman 24 srpna 2008

Diskuzní forum nového závodu na polovičních distancích, který se koná na Máchově jezeře na konci srpna 2008. Závod je součástí triatlonového víkendu, kdy v sobotu se jede sprint triatlon 0,7 - 20 - 5 a v neděli pul ironman. Diskuzní forum je moderované. Závod je vhohný pro triatlonové začátečníky na delších distancích.. www.ironman.cz

2

Re: Doksyman 1/2 ironman 24 srpna 2008

Super nápad oživit dvouletou IM historii alespoň půlkou. V okolí Mácháče je spousta nových asfaltových koberců, takže si závodníci přijdou na své.

jak je to se startovným? Za těch 6 stovek můžu v sobotu plavat, dát sprinta i v neděli HIMa? To by mohla být legrace:-)

4

startovné 600Kč je jen na Etnetera Doksyman 70,3. Některé další závody mají samostatné startovné, hromadné startovné na více závodů bude ale zvýhodněno. Např. pro závodníky, kteří pojedou pul ironman v neděli je zdarma sobotní zavod SwimTour plavání 3km (takové rozplavání) smile veřím, že to všichni využijí smile

5

No je to na zvazeni, ale proc ne, zvlaste kdyz bude povolena guma smile

guma na čistě plavecký závod? Tož to snad ne :-D. Ale jinak je tady zábavné forum pro dva členy a admina :-))))

7

no jasne ze jo, a co na to Valda, bude povolena guma a nebo s to omezi teplotou. Pri 3km uz clovek vcelku vykosne, pokud tedy neni hroch jako nekdo ze smile. No jo, to vis triatleti se boji mluvit, to neni jako bezci na jejich foru smile

8

Guma bude povolena, protože když ty neopreny prodavame smile tak je preci nebudeme zakazovat, minimálne pro první rok po prvním rocniku vyhodnotime ohlasy. V cechách ješte není tradice plaveckých zavodu plavaných v neoprenech. Tak uvidime.

jiste to bude na Machaci pekny, mozna se i zucastnim. Bud pojedu na Machac nebo Pilmana. Taky jsem zvedavej na kvalitu vody, co si pomatuju z mladi, tak v srpnu uz nebyla nic moc (kraaaaaaaaaasne zelena :-))

10

Koncem srpna je kvalita vody v Machově jezeře, diky pocasí, mnohem, lepší. Když jsme hledali loni vhodný termín, sledovali jsme především kvalitu vody. Přesně v termínu zavodu jsme se jeli podívat jak voda vypadá a byli jsme mile překvapeni. Věříme, že s kvalitou vody problém nebude.

11

Kvalita vody by mela byt OK, mesto Doksy spolu s agenturou ochrany krajiny je jiz tusim 3. rokem soucasti projektu zlepsovani kvality vod ve vodnich nadrzich.
Za nasledek to ma, ze se odstrihli vsechny stoky proudici do jezera, kazde jaro se sype siran hlinity, ktery pomaha likvidovat sinice. Stoji cca 3mil.Kc rocne, ale vysledkem je, ze Machac nemel posledni 2 sezony zakazane koupani.

12

Jo kdyby nekdo hledal odkaz na zavod, tak je zde: www.ironman.cz

13

Plány tratí na Etnetera Doksyman 70,3 jsou již na stránkách závodu www.ironman.cz  (plány tratí)

14

Treneri,
az se vratite McCormackovym skalpem a odpocinete si, mohli byste sem prosim napsat nejaka ramcova doporuceni,
jak se pripravovat na Doksymana? Preci jenom se priprava na dlouhej triatlon je asi trochu jina, nez na kratky TT.
Diky.

15

Minulou sobotu jsem si byl zaplavat v mácháči, voda je zatím uspokojivá, koupání není zakázáno a při plavání jsem v pohodě viděl prsty natažené ruky, což je můj soukromý ukazatel toho, že to jde smile. Doufejme, že to vydrží.

16

Na stánkách závodu www.ironman.cz  jsme dnes vyvěsili další kontakty na ubytování. 100m od závodního areálu ma svoje rekreační středisko Karel Francke, otec tritatletů Franckových.

17

Ahoj, po odřeknutí kolegů se uvolnily dvě místa v chatce (chatka je pro 4). P.S. Je to možný od pátku do neděle. pholda@seznam.cz

18

Nemate nekdo nahodou misto v aute pro jednoho cloveka s kolem.
Odjezd z Prahy nejlepe v patek a pak odjezd do Prahy v nedeli vecer nebo v pondeli.
Diky.

19

Hodne by mi pomohlo, i kdyby mi do Doks vzal nejaky dobrodinec alespon kolo.
Dik.

20

777891754 když se nikdo neozve ale jedu tam ve ctvrtek

21

Dnes jsem byl klusnout kolem Macháče, voda vypadá dobře, hygienici ji sice stále evidují jako mírně zhoršenou, ale to je asi v tuto dobu každá vodní plocha.

22

Děkujeme všem závodnicím i závodníkům. Myslím, že se nám podařilo zajistit závod, kde se nehákovalo, až jsem byl, přiznávám, zaskočen, že byl pruběh cyklistiky tak hladký. Prosíme o informace od závodníků a diváků k hákování  Děkujeme

23

Diky organizatorum za skvele pripraveny závod v peknem prostredi.
Od rozpravy po vyhlaseni vysledku vse ?odsejpalo? bez zbytecnych protahovani.
Trate dobře oznacene, s prijemnymi lidmi na obcerstvovackach.
Budu rad, když se pristi rok na ?Machaci? sejdem znovu.
S pozdravem
Standa Cibulka

P.S. ?Predni cesti hakari? startovali o vikendu na jinych zavodech, takze budem o ?jadrnou? diskusi pravdepodobne ochuzeni :-)   Z meho pohledu bylo  motto: ?No Draft?  na 100% splneno.

24

Ahoj, taky bych moc chtěl poděkovat pořadatelům a lidem kolem trati, že udělali tak super závod :-) 1/2ironmana jsem jel poprvé a je to fakt bomba:-) Snad v příští sezoně jich dám víc :-) Mějte se a ještě jednou díky... Lukas Fraz

25

Ahoj, celý víkend byl super - velké díky všem pořadatelům !!! 1/2ironmana  jsem dal taky prvně a byl to opravdu zážitek. Mám jeden dotaz. Viděl jsem kolem trati pár fotografů, kteří vypadali celkem profesionálně vybavení. Byly by někde k dispozici fotky?