1

Téma: Kolik najezdíte na jarním triatlonovém soustředění

Kolik toho najezdíte na jarním triatlonovém sosutředění. Za jak dlouho? Jak rychle? V jakém profilu?

2

Re: Kolik najezdíte na jarním triatlonovém soustředění

Plávanie - 30km, bicykel - 1290km, beh - 130km
Toto som najazdil tento rok v Lorete. Bolo to za 15 dní. Profil bol prevážne zvlnený, taždý tréning prevýšenie od 700- 1700m. Štandardne tak 1300m. Bolo to najazďovanie kilometrov, takže pomerne pomaly. Možno 2-3 tréningy rýchlejšie.
V budúcom roku by to chcelo trošku pridať - povedzme 1700km - v rovnakej intenzite.

3

Ahoj , tak já jezdim na soustředění zvlášť , jako na plavecké , cyklistické a běh si odbejvám sám doma!!!Cyklo jezdim do chorvatska (ještě mám e volné místo) tam ze 1týden najedem cca 1000km a něco málo přez , na plaveckém je to taky super-jezdím z plavci z Ústí nad Labem a za týden se naplave cca 60-70km - je to náročný ale  dá to hodně síly a vytrvalosti a běh běhám jen kopce a to v intervalech (příklad - 3,5km desetkrát a mezi mám 3minuty pauzu..

4

Jiz nekolik let po sobe Loret de Mar. Plavu 30km, kolo 1000km a beh 150km. Profil kola i behu zvlneny. Prvni tyden volne, druhy tyden intenzivneji.

5

Nějak hoši makáte. Teď koukám do deníku Kanáry:
kolo 783, běh 33,plavání 19 + Sangria (neomezeně). Ustlal jsem si tam na kole, takže jsem pak vynechával běh a jednou kolo. Teď jak na to koukám, tak mi tam asi nějakej záznam vypadl, ale takhle nějak to bylo.

Born to Ironman, forced to work...

6

ani nějak nemakám,jde o to že když si navzkneš na nějakej tréninkovej postup tak je to jako droga ..... Objem kterej jezdíš na kole , třeba 100km ti nestačí a tak jezdíš víc a to je  všeho , teda alespoň u mě :-) jinak jsem se přihlásil na moráviaman09 tak se těším na moje první zdolání , a když to nedám platim rundu :-)