Téma: Treninkovy denik

Pomoci ktereho softwaru vedete svuj treninkovy denik a jak jste s nim spokojeni?

2

Re: Treninkovy denik

Ja zatim pouzival MyTreneek (WWW aplikace, na kterou dohlizi Ondra Vojtechovsky). Jenze cim vice a hlavne cim casteji ji autori vylepsuji, tim vice jsem nespokojen a uz se to dostalo do stavu, ze toho mam dost a chci zacit pouzivat neco jineho.

3

Ja si píšem denník v Exceli. Urobím si ho taký ako chcem, alebo viem smile a je to smile.

4

Ja si to pamatuju, ale to jsi nechtěl slyšet. TomX má nějakou aplikaci, na kterou nedá dopustit.

TomX používá sporttracks a exportuje z něj na runsaturday.com, aby mohl jeho data vidět trenér. Tuto kombinaci jsem mu poradil já a taky na ni nedám dopustit:-)

6

Diky. Ja uz jsem to s Tomem probral. SW ST vypada moc pekne, akorat jsem neprisel na to, jak pridat dalsi typ aktivity (posilovna, veslovani,bezky, rege,...). Vypada to, ze jedina moznost je oznacit to jako aktivitu Jine, ale to potom, kdyz delas nejaky prehled, je na nic. Tedy existuje moznost jak si pridat dalsi vlastni aktivitu?

7

smile tréninkový deník je potřebná věc z mnoha důvodů. Jen aby jsi se nestal otrokem vlastních čísel.

2MV: jistěže existuje, jenom Ti nesmí radit lamka jako Tomáš:-) V levém sloupci "select view" a z menu zvolit "categories". V tomto okně si potom můžeš nadefinovat kategorie naprosto libovolně včetně podkategorií.

9

Jecminek.Maselnik napsal:

2MV: jistěže existuje, jenom Ti nesmí radit lamka jako Tomáš:-) V levém sloupci "select view" a z menu zvolit "categories". V tomto okně si potom můžeš nadefinovat kategorie naprosto libovolně včetně podkategorií.

:-) Super dik. Ja jsem s Tomem ovladani neprobiral, to ja jsem jen takovy drevo, Tom je v tom nevinne.

to je mi jasné, ale jistě si rád přečte, že jsem o něm psal jako o lamce :-)))

11

Jecminek.Maselnik napsal:

Jecminku prosimte, pokud si nadefinuju svoje aktivity a exportuju to na RS, je mozne si take v RS vytvorit ty same aktivity nebo to musim namapovat na nekterou z tech defaultnich?

Diky.

na runsaturday to musíš mapovat na ty defaultní v nastavení pluginu. Kdyby Ti ale nějaká kategorie chyběla, dá se napsat Hollywoofovi přímo na runsaturday. Je to majitel i programátor webu a je dost přístupný námětům. Psal jsem mu kvůli problémům s exportem ručně zadaných aktivit, provedli jsme pár testů a opravil to. Zrovna tak jsem mu psal o problémech s formátem tcx při stahování z aktivit a dal to též do pořádku. Je hodně aktivní a je s ním fajn domluva.