1

Téma: DOKSYMAN 2010 14. - 15.8.

Oficiální diskuze závodů DOKSYMAN. Pořadatelé toto diskuzní forum denně monitorují a odpovídají na všechny dotazy.

2

Re: DOKSYMAN 2010 14. - 15.8.

Zdar, koukam změna termínu, co to?

3

Menime kvuli techno party a Mimoňským válkám. Moc akcí v jednom víkendu na máchově jezeře. Pokud to bude o týden dříve budeme mít k dispozici Policii v mnohem větším rozsahu než nyní, navíc jsme začali jednat o uzavěře na dlouhej, třeba to nedopadne hned na 2010 ale chceme to mit pripravené do dalších let.

4

Hm uzavrenej dlouhej, to by bylo pekny, jinak dle tisku Valky koncej, pro nizky zajem, prej letos prodelali asi mega. Kazdopadne z meho pohledu je tato zmena terminu dobra, kdo chce jet IM posledni vikend o prazdninach (Poder, Almere ...) tak ma idealni treninkovou pulku

5

S kempem jsme domluveny, že to nebude problém. Uvidíme jestli se to podaří zavřít. Když to nebude letos, třeba další rok. V každém případě rušíme odbočku do leva, pojede se vpravo smerem na DOKSY a potom zpět, bude to o jednu otočku navíc, ale bezpečnost je pro nás na prvním místě.

Začíname na Doksymanovi dělat už nyní. Hned po zavodě jsme doladili několik novinek, které ten závod snad opět o kousek posunou.

6

Dobrý den, rád bych se zúčastnil příští rok tohoto závodu, pro první účast určitě jen sprintu. Hlavně kvůli tomu plavání ale i 20km běhu je na mě moc. Rád bych se zeptal jak je to s tím polovičním ironmanem (1,9-90-21) Jestli jsem pochopil správně tak se plavou 2 okruhy. Zajímá mě, jestli si člověk kdyby mu opravdu nějak došlo může třeba na nějakých místech na chvíli odpočinout?

Co se týče sprintu- zajímala by mě především jízda na kole. Jelikož trasa není úplně dobře specifikována, tak jestli vypadá takhle, jak jsem to pochopil: http://www.bikemap.net/route/334483?125 … 14&t=1   nebo jinak.
Ale hlavně mě zajímá, jestli je tato trasa vedena po celou dobu po silnici(nebo cestách sjízdných pro silniční kolo). V propozicích jsem žádné omezení nenašel, takže předpokládám, že se závodu může zúčastnit úplně každý. Jakožto spíše cyklista by mě zajímalo jak se hlídá hákování. Jelikož po plavání budu asi úplně na chvostu.  Ikdyž ani cyklista nejsem dobrý, budu rád za čas mírně přes 40 minut. A v závodě bohužel kopce jak jsem prohlížel mapu nejsou, nerad bych si na zádech táhnul nějaký balík, který by mě po běhu takřka jistě předběhl.

Děkuji za odpověď

7

Dobrý dem,

pul ironman bude v roce 2010 plavání pouze jeden okruh, během úseku nebude místo na odpočinek. Pokud někomu dojde, trasa je zajištena vodní zachannou službou na clunech a surf plovacich.

Sprint: kolo silniční: 4x 5km usek tam zpět po asfaltu, drafting ve Sprint triatlonu je povolen. Závodu je koncipován jako hobby sprint triatlon, vítání všichni začátečníci, kteří si chtejí triatlon zkusit. Pokud budete někoho tahnou nebo ne zaleží na vaší taktice. Uplná rovina to není, místa kde balik potrhat se najdou.

8

Ja si troufam rici, ze naopak kopce jsou, 2 okruhy, 4x stoupani delsi nez 1km. Jako divak cyklozavodu ktere se zde jely muzu potvrdit, ze je slusne stoupani na kterem se da roztrhat skupina.

9

Koukám že na webu jsou výsledky pouze za rok 2008, bylo by možné to opravit?

10

Přihlášky na DOKSYMAN 2010 jsou spuštěny. Opět možnost pojištění startovného. tzn. za 100 Kč (200) navíc získáte možnost stornovat startovné kdykoliv před startem závodu a bude vás to stát max částku pojistného. Startovné vám pořadatel vrátí v plné výši. Pozor ale, bez pojistky pořadatel startovné již nevrací.

11

Valdo je nekde k nahlednuti startovka na Doksymana?