1

Téma: Dřevěnický Rykot

Už jen tři týdny zbývají do konání již 5.ročníku  amatérského terénního triatlonu - Dřevěnický Rykot.

Již 17. července se sejdou příznivci tohoto sportu na volejbalových kurtech v obci Dřevěnice , kde bude celé technické zázemí závodu. Na startovní čáru se první závodníci postaví  přesně ve 14 hodin.
Ani jedné disciplíny není moc ani málo, závodníci budou mít před sebou trasu : 380 metrů plavání, 21 km jízdy na kole a 4 km běhu. Po plavání v rybníce Hlíza se závodníci vydají na kole směrem k hradu Kumburk. Jen co se vrátíte z kola, tak na vás čeká už jen poslední disciplína a to běh okolními  hvozdy. Tedy ze začátku trasy běhu Vás po minulých zkušenostech čeká spíše chůze smile)

Po doběhnutí všech závodníků je pro Vás připraveno občerstvení v areálu volejbalových kurtů a slavnostní vyhlášení vítězů hlavních i netradičních kategorií . Následně po rozdání cen už bude záležet na každém, jak naloží s načatým dnem a jak dlouho se zdrží....         
Pro ty co toho ještě budou mít málo je možné domluvit volejbal, nohejbal, beach volejbal ...

Více informací najdete na       http://www.rykot.cz
nebo pište na                   drevenicka.xterra@centrum.cz


Někdo se ptá, proč Rykot  , no prostě jen pospojujte věci, které potřebujete a to je rybník, kolo , tenisky smile)

Jestli víte o někom, kdo  se účastní podobných akcí, dejte mu prosím vědět , že    17.7. je ve Dřevěnicích RYKOT

tým pořadatelů z Fit clubu Jičín

2

Re: Dřevěnický Rykot

To je opět triatlonově silný víkend smile V cizině absolutně neexistuje aby v jeden víkend bylo na tak malém prostoru tolik závodů. Jsme hold národ organizatorů.