1

Téma: Poškozené vlasy (chlór)

Dobrý den,
máte prosím Vás někdo zkušenost s nějakým dobrým šampónem na vlasy na regeneraci vlasů? Mám světle hnědé vlasy, plavu cca 3-4x týdně a je to na vlasech znát. Ztrácejí přirozenou barvu a světlají (šampón s hennou už taky moc nezabírá), ztrácejí lesk a tvar. Asi by to vyřešila čepice, ale bojím se, že v ní budu vypadat jak *****. :-(

Děkuji.

2

Re: Poškozené vlasy (chlór)

ano čepice pomůže nejvíce, na vlasy pravidelně proplachované chlorovanou vodou nepomůže žádný zázračný šampon

3

Buď to čepice nebo já s oblibou používám pleš. smile) Setřít, přeleštit a jde se. smile)

4

mleš je fajn, jenže já řeším stejné dilema jako slečna výše. Plavecká čepice by ani tak nevadila, ale neexistuje v mé velikosti. respektivě mám husté a objemné dredy po zadek a není šance se nacpat do ničeho menšího než igelitka z Billy či jakého obchodu. K tomu ještě dodám, že zatímco z vlasů se dá chlórovaná voda poměrně snadno vymýt, z mých "hadiček" je to proces zdlouhavý a úmorný..a pak ještě ty potvory osm hodin schnou...Takže, kdyby jste věděli o velké a držící plavecké čepici, budu nesmírně vděčná. A slečně výše doporučuji jakékoli kvalitní kondicionéry ve spreji, které může pravidelně ostřikovat na hlavinku, takže vlásky dostávájí výživu častěji....a nebo kopřivový čaj s trošilinkou minerálky a piva, přelít mokré vlasy po koupání. Člověk pak sice smrdí jako bylinková apatika, nicméně účinek zaričen a potvrzen