1

Téma: Sporttestery polar problémy

Diskuzní fórum založené k řešení nebo upozornění na problémy se Sporttestery Polar

2

Re: Sporttestery polar problémy

Mám 720i. 2x mi měnili pouzdro, protože do něj teklo. Potřetí to vyšlo a držel.Teď se mi rozpadlo to velký červený tlačítko, ale asi po 4 letech. Taky mi asi po roce upadlo poutko z pásku.Ještě jsem zapomněl na to, že mi na displeji zmizel jeden sloupeček.Zato hrudní pás funguje po celou dobu bez problémů s původní baterkou.
Jinak jsem měl se 720i problémy naštelovat snímač kadence a rychlosti. vždycky občas fungovalo jedno nebo druhý. Když jsem se přiblížil někam pod dráty, tak to ukazovalo místo tepů hovadiny.
Teď mám Garmina FR 305 a tam tohle nepozoruju. Mám ho ale krátce, takže co se týče trvanlivosti, tak nemůžu ještě porovnat.

Born to Ironman, forced to work...

3

Neuvěřitelně často praská u Polar S625 skličko u infraportu, reklamaci v takovem případě neuznávají (nateče do hodinek voda), s tím že jste s hodinkami nekde třískli, zbytek pouzdra je masivni, že by po nem mohl přejet tank. Za poslední rok se to stalo 3 naši klientum a to mi prijde že není náhoda.

4

Hodinky s názvem Polar nesmí přes náš práh, jedna reklamace střídá další. Reklamace nejsou uznávány, jedná se o ty nejdražší modely. Ukončili jsme prodej tohoto čínsko finského šrotu.

5

No u mě tet´ začíná polar S625X zmatkovat. Když tak co místo něj? Jinak kadenci a rychlost naštelovat dohromady se mi ještě nepovedlo:-(

6

moraviaman napsal:

No u mě tet´ začíná polar S625X zmatkovat. Když tak co místo něj? Jinak kadenci a rychlost naštelovat dohromady se mi ještě nepovedlo:-(

Mozna novyho Garmina. Jecminek tady o nem napsal referat

http://jmaselnik.blogspot.com/2009/07/g … 310xt.html

7

Jaký sporttester vhodný na triatlon by jste tedy doporučily? Krom 310XT. Je nějaká jiná varianta se kterou by se dalo plavat?

8

A já si vždycky myslela, že polary jsou dobré, tak co byste doporučili místo něj? chci si nějaký pořídit, co říkáte třeba na tento http://elektrocoleti.cz/navigace-a-gps/ … -625m.html ?

9

Garmin 910

10

Dobry den, zkoušel jste někdo používat Polar V800? Pokud ano, jak je na tom s měřením bazénů? Díky.