1

Téma: Víkendové plavecké kempy - Škola kraulu

Diskuzní forum k víkendovým plaveckým kempům. Které jsou pro naprosté začátečníky až po pokročilé zájemce o plavání http://trenink.etriatlon.cz/cs/clanky/v … dim-2.html

Termíny podzonich kempu 2008 http://trenink.etriatlon.cz/cs/terminy-vsech-akci.html

2

Re: Víkendové plavecké kempy - Škola kraulu

Mohou přijet i čistokrevní plavci? Mohou přijet i trenéři? Jak je omezen počet plavců?

3

Re: Víkendové plavecké kempy - Škola kraulu

Kemp je pro maximálně 20 - 24 učastníků, muže přijet kazdý. " Cistokrevným" plavcům doporučuji víc než výukový kemp, kemp, který my nazýváme sosutředění - na technice zde ale samozrejme pracujeme take ale plave se to celé svižněji. Velice často s námi na kemp jezdí mladí plavci, kteří mají zájem ješte na technice pracovat a mají pocit že u nich v klubu se jen už plave, plave, plave. Každý učastník si domu odveze videa svoji techniky natočená ze všech možným pohledů. Nad vodou i podvodou. Přimo na kempu uslyší od trenéru i komentář k technice (natočené na videu) s doporučeními jak případné chyby odstranit. V letošním roce proběhl první kemp i na plavecký zpusob motýlek. Kempy jsou víkendové pá - ne počet treninku je za vikend 5 x 90 minut ve vodě (v tom case je ale natáčení na video atd)

4

Re: Víkendové plavecké kempy - Škola kraulu

Díky za ifno. O soustředění mi nejde ani o plavání svižněji. Jde právě a jen o korekce techniky mladých plavců. Myslím, že se domluvíme. Ozvu se v srpnu oficiálně, pokud se v PKNJ domluvíme.

5

Re: Víkendové plavecké kempy - Škola kraulu

Vracíme se k tradičním kempovým originálním trikům. Při uhrazení vybraného víkendového kempu v prvním nejlevnějším termínu, získáte jako dárek originální triko. více na www.trenink.etriatlon.cz (podzim 2008)

6

Re: Víkendové plavecké kempy - Škola kraulu

Hello! buy cialis no rx great internet site.