1

Téma: triatlonové kolo

zdravím...ufff, tak kde začít?:o)Chtěl bych koupit silniční kolo (doposud jen MTB, takže na silnici jsem "panna") - jde o to, zda kupovat triatlonový speciál, nebo koupit klasiku silniční? Dá se vůbec celý trénink absolvovat na triatlonovém speciálu?U které finanční hranice již lze předpokládat i kvalitu - zkusíte doporučit některý z modelů, třeba z letošní nabídky(je třeba i model od FELT B16 za cca 42000 při poměru cena/výkon obstojný, nebo MERIDA WARP4, nebo WARP 5  - či je lepší a finančně výhodnější koupit nějaký silniční základ a poté ho doplňovat??? - připadá mi, že se letos těch speciálů objevilo v nabídkách více než v předchozích letech?Zajímaly by mně i nejdůležitější parametry, na které bych se měl při výběru zaměřit - je to obsáhlé téma, to je mi jasné, takže klidně i odkazy na nějaké stránky (protože věřím, že tohle téma již rozebíráno bylo:o)...díky za odpověď

2

Re: triatlonové kolo

na speciálu se trénink absolvovat nedá, pokud uvažuješ o triatlonovém speciálu předpokládám, že se chystáš na dlouhý triatlon, protže na krátký te stejně s triatlonovým speciálem nepustí (CP) takže pokud si kupuješ jen jedno kolo, není o čem přemýšlet, pokud chceš k silničnímu i triatlonový speciál na dlouhý triatlon ... atd

3

Re: triatlonové kolo

Cus Felta mam, jsem spokojenej a trenuju na nem od jara do podzimu. Na zimu mam zimaka - klasiku.