1

Téma: Železnák Lipno

Diskuze k Lipnu 2008. Jaké to bylo letos?

2

Re: Železnák Lipno

nejel jste nekdo kolo s nejakym merakem prevyseni? docela by me zajimalo, kolik sme nastoupali. me prislo ze fakt dost.

3

pošli mail Michalovi Urbánkovi, ten má na ich stránke celkom pekný graf zo závodu, ale nedajú sa z neho vyčitať čísla. Ale podľa všetkého to má premerané.

4

Ahoj, koukám, že se nikdo do diskuze nepustil tak to napravím. Lipno bylo parádní. Vysoký vlny při plavání, prý jako na moři, žel nemohu srovnávat. Kolo parádní, poctivá trať, přívalové deště, vítr, zima. 5cm vysoké potoky vody na sjezdech, ale taky slunce a teplo. Zkrátka Šumava v plné kráse. To nejlepší přišlo na konec, slunce a příjemných odhadovaných 20 stupňů na běhu s ideálně rozmístěnými občerstvovačkami a příjemnou obsluhou jak na kole tak na běhu, dostal jsem dokonce od jedné slečny vlastní sváču a na 90km mi houska se sýrem bodla, bylo vyvrcholením celého závodu. Potlesk turistů při průběhu Marinou byl též motivující. No a čím těžší podmínky o to cennější medaile v cíli  a radost z dokončení, ne!? Doufám, že příští rok se dlouhotraťaři přestanou ostýchat a na start se postaví aspoň 150 borců a borkyň odkudkoliv. Díky pořadatelům a mé rodině za podporu a zdar příští rok Jenda

5

Myslim, ze 150 lidí jen tak na startu nebude, přeci jen ten profil je odrazující. Každopádně je to ale krásně kochací závod (hlavně na kole) to se musí nechat.

6

Pánové, chtěl bych si letos zajet Železňáka, ale trochu mě děsí, že startuje do 150ti lidí. Necítí se člověk pak na trati trochu osaměle? Myslíte, že je tam někdo zvědavej na hobíka co bude bojovat s časovým limitem? Dík za názor...

7

Bingo. A věř že tam nebude ani 100 lidí. 150 by byl obrovskej uspěch. Pokud chceš atmosferu servis a uznání i když jezdíš pomaleji nez 11 hodin. Jdi na dlouhej do ciziny, kde startuje cca 1000 lidi. Jinak si to objedeš saám. je to smutné ale je to tak. V čechách se dají jezdit pulky. Celej dlouhej i když se pořadatele snaží seč mužou, nekteří, tak tu atmosferu proste nevytvoří. Je to zacarovaný kruh.

8

Ok, dík. Tak si budu muset fandit sám a večer se za cílem taky budu sbírat už svépomocí:)

9

Ale zase je tam pěkne, takže i když jedeš sám, tak se celý kolo se kocháš, jel sem ho dvakrát, pěkná vyjížďka po Šumavě. Můj tip je, že bude tak stovečka.

10

Stovečka nebude. Nikdy nebyla a letos navíc většina lidi pojede ME v Praze. Bude ale zase výhoda, že kdo nastoupí bude mít velkou šanci na dobré umístění v kategorii. smile

11

Něco jako devátý z jedenácti, jo? :-)

12

Do desitky párada smile